Koogeek FDA Bluetooth Üst Kol Kan Basıncı Monitör LCD Akıllı Kan Basıncı Darbe Monitörler Tansiyon Aleti Ev Sağlık


Yeni ürün

₺282.01

₺470.00

-39%Etiketler: Ucuz Koogeek FDA Bluetooth Üst Kol Kan Basıncı Monitör LCD Akıllı Kan Basıncı Darbe Monitörler Tansiyon Aleti Ev Sağlık, Yüksek Kalite Koogeek FDA Bluetooth Üst Kol Kan Basıncı Monitör LCD Akıllı Kan Basıncı Darbe Monitörler Tansiyon Aleti Ev Sağlık, Çin Ev Otomasyonu Modülleri Tedarikçiler.


Genel bakış
Kolay tek basın operasyonu ile, Koogeek Akıllı Üst Kol Kan Basıncı Monitör (BP2) doğru veri şekilde almak sağlar, dahil sistolik ve diyastolik kan basıncı ve kalp hızı gelen LCD ekran veya Koogeek uygulaması smartphone. Koogeek BP2 benimser CC2541 Bluetooth çip Texas Instruments Inc., hangi istikrarlı bağlantı ve maksimum veri güvenlik sağlar. Destek yükleme ölçümleri Koogeek üzerinde app Bluetooth üzerinden kablosuz telefonunuzu veya Wi-Fi.
Özellikleri
Tıbben Onaylı
Bu ABD'DE FDA onaylı ve CE uyumlu Avrupa, hangi üstün doğruluk ve güvenilirlik sağlar. Daha doğru bir okuma almak için, yapılandırabilirsiniz monitör almak kadar beş ardışık bir satır okumaları. Tüm okumalar sürer ve tüm beş ortalama okumalar sağlar.
Yükleme Ölçümleri Bluetooth üzerinden veya Wi-Fi
Dahili CC2541 Bluetooth çip Texas Instruments Inc., hangi istikrarlı bağlantı ve maksimum veri güvenlik sağlar. Destek güvenli ve güvenli veri transferi Koogeek app Bluetooth üzerinden veya Wi-Fi.
Destek Veri Depolama kadar 16 Kullanıcılar
Ücretsiz Koogeek ile app, kullanıcılar,, parça ve paylaşmak sağlık veri sizin ve aile. , Koogeek app olabilir mağaza veri kadar için 16 farklı kullanıcılar, böylece aile ve arkadaşlar davet deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm ölçüm verileri kaydedilir Koogeek bulut, ihracat olabilir ölçüm verileri ve kişisel doktor göndermek. Ek olarak, Apple Sağlık app ile uyumludur.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 17cm x 10cm x 9cm (6.69in x 3.94in x 3.54in)
Model Numarası household health monitors digital sphygmomanometer
Camera Equipped Hayır
Marka Adı koogeek
Meclis'in Devlet Ready-to- Go
Uygunluk All Compatible
Code KSBP2
Certifications CE, FCC, FDA
Connectivity Wireless 4.0 or Wi-Fi (802.11b/g/n 2.4GHz)
Battery capacity 400mAh

Bir değerlendirme yazın

Koogeek FDA Bluetooth Üst Kol Kan Basıncı Monitör LCD Akıllı Kan Basıncı Darbe Monitörler Tansiyon Aleti Ev Sağlık

Koogeek FDA Bluetooth Üst Kol Kan Basıncı Monitör LCD Akıllı Kan Basıncı Darbe Monitörler Tansiyon Aleti Ev Sağlık

İlgili ürünler