MQ-135 Hava kalitesi ve tehlikeli gaz algılama sensörü alarm modülü MQ135 modülü


Yeni ürün

₺6.93Etiketler: Ucuz MQ 135 Hava kalitesi ve tehlikeli gaz algılama sensörü alarm modülü MQ135 modülü, Yüksek Kalite MQ-135 Hava kalitesi ve tehlikeli gaz algılama sensörü alarm modülü MQ135 modülü, Çin Entegre Devreler Tedarikçiler.

Sıcak istemi: sevgili alıcı, bizim en ucuz ulaşım hizmetleri ekonomik kategori lojistik (SunYou ekonomik hava posta, çin Post sıradan küçük paket artı) sadece ülkenize gelmesi befor izlenebilir, tam bir izleme bilgisi istiyorsanız lütfen standart kategori lojistiğini seçin.
MQ-135 Sensörü Açıklama: Hassas malzeme MQ135 gaz sensörü temiz hava düşük iletkenlik kalay oksit (SnO2) kullanılır. Ne zaman sensörü muhafaza onların çevre Kirletici gazlarda, gaz konsantrasyonunda artan hava kirliliğine sahip iletkenlik sensörü artar. Basit bir devre kullanmak iletkenliği değiştirebilir Gaz konsantrasyonuna karşılık gelen bir çıkış sinyalinin dönüşümü. Amonyak, sülfür, benzen buharı için MQ135 sensörü duman ve diğer zararlı monitörün yüksek duyarlılığı da çok iyidir. Bu sensör ele geçirilebilir Çeşitli zararlı gazları ölçün, çeşitli uygulamalar için düşük maliyetli bir sensördür. Modülü Uygulamaları: Ev için prob, çevre zararlı gaz algılama cihazı, amonyak, aromatik bileşikler, kükürt bileşikleri, benzen buharı, duman ve diğer gazlar zararlı gazlar, gaz duyarlı eleman konsantrasyon aralığı: 10 ila 1000ppm Modül Özellikleri: 1, güç göstergesi ve TTL sinyal çıkışı talimatları ile yüksek kaliteli çift panel tasarımı kullanarak; 2, bir DO (TTL) çıkışı ve analog çıkış AO olan anahtarlama sinyali; 3, TTL çıkış geçerli sinyal düşüktür. (Çıkış ışığı mikrodenetleyici veya röle modülüne doğrudan bağlandığında düşük seviyeli sinyal) 4, gerilim ne kadar yüksek olursa, analog çıkış voltajının konsantrasyonu daha yüksektir. 5, hava kalitesi, iyi hassasiyet ile tehlikeli gaz algılama. 6, kolay konumlandırma için dört vida deliği vardır; 7 ürün ölçüleri: 32 (L) * 20 (W) * 22 (H) 8, uzun ömürlü ve güvenilir istikrar vardır 9, hızlı yanıt ve kurtarma özellikleri Elektrik özellikleri: Giriş voltajı: DC5V güç tüketimi (akım): 150mA Çıkış yapın: TTL dijital 0 ve 1 (0.1 ve 5 V) AO çıkışı: 0.1-0. 3 V (kirliliğe göre), yaklaşık 4 V bir voltajın maksimum konsantrasyonu Özel not: sensör çalıştırıldıktan sonra, 20 S civarında ısınması gerekiyor, ölçülen veriler kararlı, ısı sensörü normal bir fenomendir, çünkü iç ısıtma teli, eğer sıcak normal değilse. Kablo: 1, VCC: pozitif güç kaynağı (5 V) 2, GND: güç kaynağı negatif 3, yapmak: TTL anahtarlama sinyal çıkışı 4, AO: analog sinyal çıkışı

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Marka Adı MINGYUANDINGYE
tip voltaj Regülatörü
durum yeni
uygulama bilgisayar
besleme Gerilimi 1
Yayımı Güç 1
is_customized Evet

Bir değerlendirme yazın

MQ-135 Hava kalitesi ve tehlikeli gaz algılama sensörü alarm modülü MQ135 modülü

MQ-135 Hava kalitesi ve tehlikeli gaz algılama sensörü alarm modülü MQ135 modülü

İlgili ürünler