MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor


Yeni ürün

₺223.31Etiketler: Ucuz MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor, Yüksek Kalite MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor, Çin Modeli Yapı Setleri Tedarikçiler.

MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor not: çocuklar oynarken yetişkin bakım olmalıdır
Stirling motoru prensibi
Londra priest, Robert Stirling, 1816 yılında icat edilmiştir, bu yüzden seçildi " Stirling motoru ". Stirling motoru eşsiz bir motor, çünkü onların teorik maksimum verimi verimliliği neredeyse eşit olduğunu teorisi, carnot çevrim verimi denir. Stirling motoru tarafından desteklenmektedir bir ısıtmalı gaz genleşme ve soğuk bir daralma. bu bir tür harici yanmalı motor, sürekli yakıt yanma yapmak, genişleme olarak hava veya helyum veya hidrojen orta piston hareket yapmak, gaz genişleme soğuk odasına soğutma, defalarca dolaşımını süreci.
eğlence rolünü deneyleri
sürece onu biraz alkol lamba aydınlatma yapabilirsiniz çalışma, herhangi bir ısı kaynağı kullanın, operasyon, ve çevresindeki insanlar ile paylaşmak, tartışma uygulama umudu ima onun tarafından, başka fırsat bulmak. ev ofis veya etkin olabilir, bir dekorasyon olarak, roman ve benzersiz, kışkırtıcı.
fala-masaüstü motor, derin ilkesi, en doğrudan şeklinde ile birleştiğinde yüksek hızda dönme, güç güçlü, tutku bir kişi duygu bir tür vermek, sağlam adımlarla ilerlemek, Kez ve Kez ayak uydurmak ruhu ve aşk yaşam, iyi sürekli peşinde, bilim ve teknoloji çift etkisi, eğlence!

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 14cm (7.87in x 3.94in x 5.51in)
uyarı Please do not eat
ölçek 0.04722222222222222
tema robotlar
cinsiyet Üniseks
Marka Adı goni
Model Numarası FL-016
malzeme Maden
Yaş Aralığı 8-11 yaşında
Tipi Intelligence development

Bir değerlendirme yazın

MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor

MINI Stirling motor Harici yanma Mikro jeneratör Bir doğum günü hediyesi motor buhar motor Modeli motor

İlgili ürünler