anasayfa Hakkımızda 

Hakkımızda
Gülbahçesi Konya Mutfağı, itinayla seçilmiş dekoruyla, ustalıkla yerleştirilmiş ışığıyla, ergonomik dizaynıyla insanı dinlendiren; leziz yemeklerin keyfini doyasıya yaşatan seçkin bir mekandır. Ailenizle huzurlu bir yemek yiyebileceğiniz, misafirlerinizi kendi evinizdeki gibi ağırlayacağınız, yoğun çalışma günlerinizin ardından güler yüzlü çalışanlar, kusursuz servis ve terasımızın mükemmel manzarasıyla, en iyi şekilde dinlenebileceğiniz bir ortam.


Hiç bir yerde bulamayacağınız özel salataların çok özel soslarını kendisi hazırlamaktadır. Lezzetli yemeklerini özel soslarla zenginleştirerek ve sevgiyle sunarak hizmetini kusursuzlaştırmaktadır.

İşletmemiz, faaliyet alanında profesyonel anlamda sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, yirmi yılı aşkın işletme tecrübesine sahip, kaliteli personelden taviz vermeden, isteklerinizi hızlı ve düzenli bir şekilde yerine getiren bir kuruluştur.

Tarihi dokulu odalarımız, Şems Odası, Horasan Odası, Mevlevi Odası ve  Osmanlı Odası siz müşterilerimize hizmet vermektedirler. Bu odaların tarihi dokuları arasında yemek yemediyseniz mutlaka denemelisiniz.

Eşsiz manzaramız eşliğinde, geleneksel Türk misafirperverliği, konfor ve kaliteli servis anlayışı ile, Konya Mutfağı’nın seçkin örnekleri sizleri GÜLBAHÇESİ Konya Mutfağında bekliyor.

Konyanın tarihi yerlerini gezerken, aynı zamanda da günümüzün modern hizmet ve servis imkanlarından eksiksiz olarak yararlanmayı isteyen misafirlerimizin beklentilerinden fazlasını bulacağı Gülbahçesinde, sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.
Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda